O FIRMIE

KILKA SŁÓW O NAS

GEODETA

Geodezja i usługi kartograficzne na najwyższym poziomie.

Nasza firma to zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz gruntowną wiedzę w zakresie GEODEZJI I KARTOGRAFII.

Przy realizacji zleceń wykorzystujemy w pełni nowoczesny i precyzyjny sprzęt pomiarowy. Dzięki niemu, każda usługa jest wykonywana z dokładnością co do centymetra – bez zbędnego ryzyka pomyłki i niechcianych przeszkód.

Geodezja to nasza pasja, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że podchodzimy do wykonywanych obowiązków z należytym zaangażowaniem, zawsze stając na wysokości zadania. Geodeta który sprosta najwyższym wymaganiom.

Firma GEOMAP rozpoczęła swoją działalność w 2001 roku. Przygotowana przez nas oferta usług geodezyjnych kierowana jest zarówno do firm budowlanych, instalacyjnych, biur projektowych, architektów oraz urzędów miast i gmin, jak i do osób prywatnych. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi między innymi sporządzanie map do celów projektowych i map powykonawczych oraz pomiary działek, a także tyczenie budynków i sieci uzbrojenia terenu. Geodeta już dziś pomoże ci w w właściwym zabezpieczeniu twojej działki.

GEODETA - USŁUGI GEODEZYJNE