PODZIAŁ DZIAŁEK I NIERUCHOMOŚCI
PODZIAŁ GRUNTU

Oferujemy Państwu wykonanie kompleksowych pomiarów geodezyjnych. W zakres naszych profesjonalnych działań wchodzą pomiary działek oraz pomiary nieruchomości. Zajmujemy się także podziałami działek budowlanych na indywidualne życzenie Klienta. Procedura powstępowania w przypadku podziału działki jest podobna jak w przypadku podziału nieruchomości i wymaga udziału geodety z odpowiednimi uprawnieniami. Zleć podział działek i nieruchomości profesjonalistom.

Podział działek i nieruchomości.

Podział gruntu

Zapewniamy, że wszystkie pomiary przeprowadzamy z bardzo dużą dokładnością i należną precyzją. Przemawia za nami 15 lat doświadczenia w branży geodezyjnej i kartograficznej. Podczas prac korzystamy wyłącznie z najnowszych technologii – najlepszych narzędzi i instrumentów. Dzięki temu gwarantujemy, że wszystkie wykonane przez nas pomiary są precyzyjne, co do centymetra.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, specjalizującej się w kompleksowej obsłudze geodezyjnej. Oprócz wykonywania pomiarów działek i podziału nieruchomości, zajmujemy się również sporządzaniem map geodezyjnych. Nasza oferta obejmuje przygotowanie map do celów projektowych oraz map numerycznych, a także lokalizowanie zasypanej infrastruktury podziemnej i niwelację terenu. Obsługujemy obszar miasta Wrocław i okolic, dlatego nasze usługi rekomendujemy głównie Klientom z obszaru Dolnego Śląska.

Podział działek i nieruchomości

Podział gruntu

Zaufanie naszym fachowcom to najlepsza decyzja, jaką mogą Państwo podjąć! Nie warto zwlekać, czekamy z otwartymi rękoma. Wystarczy sięgnąć po telefon, napisać maila lub skorzystać z formularza kontaktowego.

PODZIAŁ GRUNTU